סיגל וסרמן | 3 דק' קריאה

שמים סוף לדנטופוביה! בזכות שיטה ייחודית מרפאות אלון בחולון הפכו לשם דבר ברפואת השיניים, ורבים מכל הארץ מגיעים להשתלות ושיקום פה.

בשנים האחרונות אנשים רבים סובלים מדנטופוביה – פחד מטיפולי שיניים. מה שגורם להם להזניח את בריאות הפה, והם עלולים לסבול מדלקות, כאבים וחוסר ביטחון לחייך. בזכות שיטה ייחודית שפיתחו במרפאות אלון בחולון, יש בשורה חדשה!

במהלך 30 שנות הפעילות פיתחו מרפאות אלון מגוון שיטות חדשניות עבור טיפולי שיניים, והם מהמרפאות שיניים היחידות במרכז שמורשות לבצע טיפולים בהרדמה כללית.

"הטיפול בהרדמה כללית, הוא פתרון נהדר לאנשים כדי להתגבר על הפחד מטיפולי שיניים" כך מסביר ד"ר יוספי ישראל.  הוא מוסיף כי " אצלנו המטופל הוא החשוב ביותר שיש, ונשתמש במגוון פתרונות על מנת לעזור מצד אחד, ולהוריד את רמת הלחץ מאידך".

בנוסף לתופעת הדנטופוביה הקיימת אצל הרבה אנשים, ישנם גם מקרים יותר מורכבים, שגורמים לבלבול רב, מאחר וכל רופא מאבחן את הסיטואציה באופן שונה, ומרוב עומס, גורמים למטופל לא להחליט. מקרים של מחוסרי עצם, דלקות חניכיים, שיקום הפה, השתלות שיניים ביום אחד, ועוד… " ד"ר מושיחוב משה סיפר לנו "אצלנו כל טיפולי השיניים מתבצעים במקום אחד, בין אם זה צילומים, שיחות עם הרופאים ועם הטכנאי שיניים במקום ואפילו שיחה עם המרדימים שלנו. בקיצור נכנסים ויוצאים עם כל המידע שצריך".

בשורה תחתונה- באים, מטפלים והולכים לעבודה יום אחרי!

אחד הגורמים הכי נפוצים להזנחת בריאות הפה אצל מטופלים, הוא החשש מזמן ההחלמה, והכאבים הצפויים אחרי. בזכות השיטה של מרפאות אלון, יש בשורה חדשה! מגיעים למרפאה בבוקר, עושים את הטיפול הנדרש, יוצאים עם שיניים חדשות לחלוטין, ואפשר ללכת לעבודה יום אחרי! (או יומיים אם רוצים להתפנק עוד יום, אל תדאגו לא נגלה למעסיקים שלכם).

מחירים מסובסדים ותמורה מלאה לכסף!

אחד היתרונות המרכזיים של מרפאות אלון בחולון, הוא השמירה על מחירים נוחים במיוחד. גם עבור טיפולי השתלות שיניים. המרפאה עובדת בהסדר עם מגוון חברות ביטוח, ובנוסף ניתן לפרוס לתשלומים בלי ניצול מסגרת האשראי. בזכות הסדרים אלה, המבוטחים נהנים ממחירים מסובסדים ונוחים בהשוואה למרפאות אחרות, ומקבלים הרבה יותר תמורה לכסף!

ד"ר דניאל יעקובוב מסכם " טיפולי שיניים צריכים להיות ידידותיים ושווים לכל כיס. לצערנו מרפאות רבות גורמות לחשש כלכלי, וטיפולי שיניים מסתמנים כבלתי אפשריים." הוא מוסיף " אצלנו במרפאות אלון מאמינים בסטנדרט טיפול גבוה במיוחד מתוך התחשבות בלקוחות קודם כל"

לקביעת תור אבחון חינם השאירו פרטים עכשיו

מאמרים נוספים

נוף ירוק

החשיבות של נוף ירוק לבריאות

בעולם המהיר של ימינו, שמירה על קשר עם הטבע חיונית לבריאות הנפשית והפיזית שלנו. נוף ירוק לא רק מוסיף ערך אסתטי לסביבה שלנו, אלא גם

טיפול שיניים בהרדמה

טיפול שיניים בהרדמה מה שחובה לדעת

טיפול שיניים בהרדמה ממלאת תפקיד מכריע ברפואת השיניים, ומבטיחה שהמטופלים יוכלו לעבור הליכים דנטליים עם מינימום אי נוחות, חרדה ופחד.   תפקיד ההרדמה ברפואת השיניים 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן