שאיבת שומן ללא ניתוח

סיגל וסרמן | 3 דק' קריאה

החלום של רבים מאיתנו הוא להיות רזות וחטובות. עם השנים והשינויים החלים בעיקר אצל הנשים לאור ההריונות וההנקות, הגוף משתנה ומצטברים שומנים במקומות שונים בגוף, בעיקר בבטן, בישבן בירכיים בזרועות הידיים ועוד.

הפחתת השומנים בגוף

נשים רבות מבצעות דיאטות שונות ואכילת סופר פוד כדי להפחית ממשקלן ובמקביל להפחית את כמות השומן הקיימת בגופן. במקרים רבים הדיאטה היא הצלחה גדולה, האישה מורידה כמות נכבדה ממשקלה וממסת השריר שלה ומשתדלת לשמור על ההיקפים הללו לאורך זמן, אך לא תמיד זה מצליח.

לכן נשים רבות מחפשות פתרונות אחרים כדי להפחית את השומן, כיוון שהנראות רחבת ההיקפים מפריעה להן מבחינה אסתטית והן היו מעדיפות להיראות הרבה יותר נאות בשביל ההרגשה הפנימית שלהן וגם עבור הסובבים אותם. חיים במשקל נמוך יותר מאפשרים נוחות בחיי היום יום, קלילות ותנועתיות ללא הכבדה.

שאיבת שומן ללא ניתוח

הרצון להפחתת השומן מוביל נשים לחשיבה על ביצוע פעולות אשר חלקן הן פעולות כירורגיות. באופן טבעי כל פעולה כירורגית פולשנית היא מרתיעה ומפחידה ולכן קיים חיפוש תמידי אחר פתרונות אחרים.

ICE21 הוא מכשיר חדשני ל- שאיבת שומן אשר פועל בהצלחה רבה בקליניקות. עיקרון הפעולה שלו מבוסס על העובדה שתאי השומן רגישים לקור ולטמפרטורה נמוכה ולכן כאשר הם נחשפים למצב מסוג זה, הם הופכים לתאים מתים וכך אט אט פוחתת הכמות של התאים השומניים בגוף.

מכשיר זה פועל באמצעות לוחות אשר מונחות על האיבר הספציפי וגורמות לו לקור מהותי. הקור מופעל נגד התאים הללו בנקודה ספציפית, הוא פוגע בתאים אך לא נוצרת פגיעה בתאים הממוקמים סביבם.

כלי הדם במקום שבו מונחים הלוחות הקרים הופכים לצרים יותר ובמקביל הגוף מייצר חומצה היאלורונית וסיבים של אלסטין וגולגן אשר חשובים מאד למרקם הפנימי ולחוזקו של הגוף ושריריו.

משך הטיפולים באמצעות מכשיר 21 ICE

מכשיר משוכלל זה לשאיבת שומן פועל באמצעות קור וגלי חשמל. השילוב הטכנולוגי בין שני הגורמים הללו יוצר תנועות פנימיות בתוך השריר, דבר אשר ממית את התאים המושפעים מכך, מפחית את השומן וכך יוצר את המהפך שהוא חלומה של כל אישה.

תוכנית העבודה לשאיבת שומן אשר נקבעת לכל מטופלת היא אינדיבידואלית בהתאם לצורך של כל אחת מהלקוחות בטיפולים במיקומים ספציפיים בגופה. בדרך כלל קיים צורך לבצע סדרה של כמה וכמה טיפולים, כדי ליצור שינוי מהותי בנראותה של האישה.

כבר לאחר טיפולים בודדים ניכר שינוי משמעותי בהיקפים, הבטן מקבלת ממדים קטנים הרבה יותר, הירכיים מצטמקות והישבן קטן. מדובר בהישג אדיר עבור כל אישה ודבר אשר גורם לה אושר רב כשהיא רואה את עצמה במראה או לבושה בבגדים אשר פתאום גדולים עליה לעומת בגדים חדשים במידה קטנה יותר אשר מראים את גופה החטוב במבנה החדש.

מאמרים נוספים

שתלים דנטאליים ועישון

שתלים דנטאליים ועישון עישון ובריאות הפהעישון סיגריות הינו גורם סיכון משמעותי למחלות רבות בתחומים מגוונים. החל מנזקים קרדיו-וסקולריים, דרך העלאת סיכון לסרטן ואפילו האצה של

דנטופוביה מרפאות אלון

שמים סוף לדנטופוביה! בזכות שיטה ייחודית מרפאות אלון בחולון הפכו לשם דבר ברפואת השיניים, ורבים מכל הארץ מגיעים להשתלות ושיקום פה. בשנים האחרונות אנשים רבים

טיפול לאחר אירוע מוחי

טיפול לאחר אירוע מוחי

בישראל מדי שנה כ- 20 אלף אנשים לוקים באירוע מוחי, עם טיפול נכון ומהירות ההגעה לבית החולים ובעזרת תהליך שיקומי שאחריו ניתן לסייע לאדם שלקה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן