חיים בריא עם הרבלייף

סיגל וסרמן | 3 דק' קריאה

חיים בריא עם הרבלייף

חיים בריא

בהרבלייף, המונח "חיים בריא" הוא הכל. אורח חיים בריא מתחיל קודם כל מההבנה שהבריאות ואריכות החיים הם הדבר החשוב ביותר. השלב השני הוא יצירה של חיים מאוזנים, שמשמעותם חיים בהם מותר ליהנות מהטוב, אך לשמור ולהקפיד שהטוב לא יהפוך בסופו של דבר לרע. באורח חיים מאוזן, אפשר להיות מרוצים ומסופקים מדרך החיים, מבלי להרגיש שחסר לנו משהו, אורח חיים בריא מתחיל מדברים קטנים כמו למשל בשיניים להמשך קריאה בנושא רופא שיניים בחולון.

 

ומה הוא האיזון הנכון?

 

הרבלייף מאמינה שהאיזון הנכון מגיע משילוב בין גורמים רבים, ביניהם ניתן למנות תזונה נכונה, פעילות גופנית ושגרת חיים רגועה המשלבת פנאי והורדת לחצים. בתחילה, המעבר לאורח חיים בריא יכול להיות לא פשוט בעבור מי שלא שרגיל היה לחיות אחרת לחלוטין, אך באופן הדרגתי ועקבי ניתן לעשות מהפך של ממש.

 

תזונה נכונה

הדרך הפשוטה ביותר לשמור על תזונה הנכונה היא לשמור על עקרון של מזונות טבעיים וטריים ועל ארוחות קטנות המפוזרות לאורך כל היום. מזונות טבעיים הינם מזונות שלא עברו תהליך במפעל, ותוכלו לזהות אותם על ידי כך שרשימת המרכיבים שלהם היא לא ארוכה. לדוגמא: ביצים, דגים, בשר, ירקות ופירות, קטניות ודגנים. פיזור ארוחות במהלך היום חשובה כדי לשמור על שובע ולהימנע ממצב שבו מגיעים לארוחה רעבים מדי, וכדי לשמור על פעילות מערכת העיכול וכתוצאה מכך על חילוף החומרים, שכידוע יש לו תפקיד מפתח בשמירה על המשקל.

 

פעילות גופנית לאורח חיים בריא

לפעילות הגופנית ישנה חשיבות רבה מאוד על הבריאות ועל משקל הגוף. מחקרים הוכיחו שמספיקה הליכה של חצי שעה ביום בתדירות של 3 פעמים בשבוע כדי לחולל פלאים במצב הבריאותי. כיום, בעידן המתקדם בו אנו חיים, אנשים ממעטים לעשות פעילות גופנית ולמעשה מעדיפים לקצר תהליכים ולהקל על עצמם מכל הבחינות – בכך, הם אולי מקלים על עצמם באופן רגעי, אך ההשפעה על הגוף לטווח הארוך היא רבה. למי שמתקשה, ניתן לשלב פעילות גופנית במהלך היום באופנים שונים: הליכה קצרה ליעד קרוב במקום שימוש ברכב, עליה במדרגות במקום השימוש במעלית, וניתן גם לוותר את השימוש ב-איי רובוט, ולטאטא את הבית לבד.

  

חיים בריא במטרה להאריך חיים

השילוב המנצח הוא השילוב בין התזונה הנכונה לבין הפעילות הגופנית, ביחד עם אורח חיים ללא לחצים. הרבלייף מזמינה אתכם להתרשם ממגוון המוצרים שיאפשרו לכם להתחיל בדרך חדשה.

מאמרים נוספים

שמירה על בריאות

שמירה על בריאות שצובעים דירה

צביעה היא היבט חיוני של שיפור ועיצוב הבית, המאפשר לבעלי בתים ושוכרים לבטא את סגנונם וליצור סביבה מסבירת פנים. עם זאת, אפשר לצבוע גם לדאוג

כאבים בעת קיום יחסים

פתרונות לכאבים בעת קיום יחסים

כאבים בעת קיום יחסים הוא בעיה נפוצה המשפיעה על אנשים רבים בשלב כלשהו בחייהם. זה יכול להיות דאגה משמעותית, כפי שהוא יכול להשפיע לרעה על

עד איזה גיל מניקים

עד איזה גיל מניקים – בריאות התינוק

הנקה היא תהליך טבעי וחיוני המספק יתרונות רבים הן לתינוקות והן לאמהותיהם. הוא מוכר באופן נרחב כמקור התזונה הטוב ביותר לתינוקות בשלבים המוקדמים של החיים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן