דיקור סיני – היתרונות המדהימים שלא ידעתם עליהם

סיגל וסרמן | 3 דק' קריאה

לפני 30 שנה דיקור סיני בישראל נשמע לנו כמו משהו מהאגדות. אך מאז השתנו הרבה דברים ואפילו קופות החולים מציעים שירותי רפואה משלימה הכוללים דיקור סיני והתוצאות בהחלט משאירות סיבה לאופטימיות.

 

כולנו שמענו על דיקור סיני וטיפולים שונים העושים שימוש בדיקור סיני, אך לא כולנו באמת מבינים במה מדובר ומהם היתרונות של דיקור סיני. להלן רשימה של כמה יתרונות אשר עשויים להדהים אתכם.

 

  1. דיקור סיני מפעיל את כוחות הריפוי של הגוף – לגופנו יכולות מדהימות של ריפוי עצמי. מסיבה זו הדיקור הסיני מתאים לטיפול בכל בעיה מכיוון שהוא מסייע להפעיל את כוחות הריפוי של הגוף. לעתים משתמשים בו בתור טיפול בפני עצמו, אך הוא יכול גם להיות טיפול תומך לטיפולים של הרפואה הקונבנציונאלית.
  2. מטפל במחלה ולא בסימפטום – הרפואה המערבית מקדישה את כל האנרגיה לטיפול בסימפטומים. אך על פי הרפואה הסינית, כל מחלה היא רק סימפטום של בעיה. התפיסה אשר עומדת מאחורי הדיקור הסיני היא תפיסה אשר מנסה לטפל בשורש הבעיה. לדוגמה אם אדם סובל מיתר לחץ דם, הרפואה המודרנית מטפלת בו באמצעות תרופות להורדת לחץ דם. אך הדיקור הסיני מנסה לגעת בגורם לבעיה.
  3. דיקור סיני מסייע להפחתת כאב. בעוד הרפואה המערבית משתמשת במשככי כאבים, הדיקור הסיני מסייע לגוף להפריש אנדרופינים שהם משככי כאבים טבעיים המדכאים את תחושת הכאב במוח.
  4. דיקור סיני יכול לסייע לחזק את המערכת החיסונית. דיקור סיני יכול לטפל בחוסר האיזון אשר פוגע במערכת החיסונית ובכל למנוע את החולשה שמביאה לנו מחלות רבות אשר חוזרות אחת אחרי השנייה.
  5. דיקור סיני יכול לסייע במצבי דיכאון. הדיקור הסיני הוכח כיעיל לטפל במצבים אלו, לפעמים כתחליף לטיפול תרופתי ולפעמים כטיפול תומך.
  6. מסייע בטיפולי פוריות. הרפואה הסינית מתייחסת לכבד, הטחול, הלב והכליות את ארבעת האיברים העיקריים הנוגעים לפריון. דיקור סיני המתמקד בערוצי אנרגיה ואברים אלו מסייע להתמודד עם בעיות פריון וזהו דבר מקובל מאוד לצד הטיפולים הקונבנציונאליים.

 

בכל בעיה רפואית ואפילו נפשית ממנה אתם סובלים, אתם מוזמנים לנסות את הדיקור הסיני והרפואה הסינית בכלל אשר מציעים שיטות טיפול יוצאות דופן ולפעמים מצליחות לתת מענה במקומות שבהם הרפואה המערבית נכשלת.

מאמרים נוספים

שמירה על בריאות

שמירה על בריאות שצובעים דירה

צביעה היא היבט חיוני של שיפור ועיצוב הבית, המאפשר לבעלי בתים ושוכרים לבטא את סגנונם וליצור סביבה מסבירת פנים. עם זאת, אפשר לצבוע גם לדאוג

כאבים בעת קיום יחסים

פתרונות לכאבים בעת קיום יחסים

כאבים בעת קיום יחסים הוא בעיה נפוצה המשפיעה על אנשים רבים בשלב כלשהו בחייהם. זה יכול להיות דאגה משמעותית, כפי שהוא יכול להשפיע לרעה על

עד איזה גיל מניקים

עד איזה גיל מניקים – בריאות התינוק

הנקה היא תהליך טבעי וחיוני המספק יתרונות רבים הן לתינוקות והן לאמהותיהם. הוא מוכר באופן נרחב כמקור התזונה הטוב ביותר לתינוקות בשלבים המוקדמים של החיים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן