דיקור סיני – היתרונות המדהימים שלא ידעתם עליהם

סיגל וסרמן | 3 דק' קריאה

לפני 30 שנה דיקור סיני בישראל נשמע לנו כמו משהו מהאגדות. אך מאז השתנו הרבה דברים ואפילו קופות החולים מציעים שירותי רפואה משלימה הכוללים דיקור סיני והתוצאות בהחלט משאירות סיבה לאופטימיות.

 

כולנו שמענו על דיקור סיני וטיפולים שונים העושים שימוש בדיקור סיני, אך לא כולנו באמת מבינים במה מדובר ומהם היתרונות של דיקור סיני. להלן רשימה של כמה יתרונות אשר עשויים להדהים אתכם.

 

  1. דיקור סיני מפעיל את כוחות הריפוי של הגוף – לגופנו יכולות מדהימות של ריפוי עצמי. מסיבה זו הדיקור הסיני מתאים לטיפול בכל בעיה מכיוון שהוא מסייע להפעיל את כוחות הריפוי של הגוף. לעתים משתמשים בו בתור טיפול בפני עצמו, אך הוא יכול גם להיות טיפול תומך לטיפולים של הרפואה הקונבנציונאלית.
  2. מטפל במחלה ולא בסימפטום – הרפואה המערבית מקדישה את כל האנרגיה לטיפול בסימפטומים. אך על פי הרפואה הסינית, כל מחלה היא רק סימפטום של בעיה. התפיסה אשר עומדת מאחורי הדיקור הסיני היא תפיסה אשר מנסה לטפל בשורש הבעיה. לדוגמה אם אדם סובל מיתר לחץ דם, הרפואה המודרנית מטפלת בו באמצעות תרופות להורדת לחץ דם. אך הדיקור הסיני מנסה לגעת בגורם לבעיה.
  3. דיקור סיני מסייע להפחתת כאב. בעוד הרפואה המערבית משתמשת במשככי כאבים, הדיקור הסיני מסייע לגוף להפריש אנדרופינים שהם משככי כאבים טבעיים המדכאים את תחושת הכאב במוח.
  4. דיקור סיני יכול לסייע לחזק את המערכת החיסונית. דיקור סיני יכול לטפל בחוסר האיזון אשר פוגע במערכת החיסונית ובכל למנוע את החולשה שמביאה לנו מחלות רבות אשר חוזרות אחת אחרי השנייה.
  5. דיקור סיני יכול לסייע במצבי דיכאון. הדיקור הסיני הוכח כיעיל לטפל במצבים אלו, לפעמים כתחליף לטיפול תרופתי ולפעמים כטיפול תומך.
  6. מסייע בטיפולי פוריות. הרפואה הסינית מתייחסת לכבד, הטחול, הלב והכליות את ארבעת האיברים העיקריים הנוגעים לפריון. דיקור סיני המתמקד בערוצי אנרגיה ואברים אלו מסייע להתמודד עם בעיות פריון וזהו דבר מקובל מאוד לצד הטיפולים הקונבנציונאליים.

 

בכל בעיה רפואית ואפילו נפשית ממנה אתם סובלים, אתם מוזמנים לנסות את הדיקור הסיני והרפואה הסינית בכלל אשר מציעים שיטות טיפול יוצאות דופן ולפעמים מצליחות לתת מענה במקומות שבהם הרפואה המערבית נכשלת.

מאמרים נוספים

שתלים דנטאליים ועישון

שתלים דנטאליים ועישון עישון ובריאות הפהעישון סיגריות הינו גורם סיכון משמעותי למחלות רבות בתחומים מגוונים. החל מנזקים קרדיו-וסקולריים, דרך העלאת סיכון לסרטן ואפילו האצה של

דנטופוביה מרפאות אלון

שמים סוף לדנטופוביה! בזכות שיטה ייחודית מרפאות אלון בחולון הפכו לשם דבר ברפואת השיניים, ורבים מכל הארץ מגיעים להשתלות ושיקום פה. בשנים האחרונות אנשים רבים

טיפול לאחר אירוע מוחי

טיפול לאחר אירוע מוחי

בישראל מדי שנה כ- 20 אלף אנשים לוקים באירוע מוחי, עם טיפול נכון ומהירות ההגעה לבית החולים ובעזרת תהליך שיקומי שאחריו ניתן לסייע לאדם שלקה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן